Dnes je čtvrtek 27. června 2019, svátek má Ladislav, zítra Lubomír  

Kniha návštěv


Vložit příspěvek | Témata

Příspěvky v knize návštěv - všechna témataAutor: Pavel Kalina   Datum: 24.11.2017   Čas: 05:59:54
Téma: Ostatní
Předmět: Prodej 1/2 podílu na pozemcích

Jedná se o
- pozemek parc. č. 351/2 výměra 660 m2 id.1/2
- pozemek parc. č. 351/25 výměra 688 m2 id. 1/2

Vzhledem k zajištění co nejširší poptávky a tím nejvyšší realizované ceny nemovitého majetku dlužníka, jsem vyvěsil tuto nabídku na realitním serveru www.sreality.cz viz níže uvedený link.

https://www.sreality.cz/detail/prodej/pozemek/bydleni/mala-lhota-mala-lhota-/3901489500?preview=1#img=0&fullscreen=false

Autor: UFC   Datum: 15.9.2015   Čas: 21:27:06
Téma: Ostatní
Předmět: Starý motocykl.

Dobrý den,
neměl by někdo z obyvatel Malé Lhoty na prodej starší motocykl? Klidně i nepojízdný, nebo bez dokladů. Nejsem obchodník ani překupník. Jen mě baví renovovat staré věci. Děkuji za nabídky. 734 420 601

Autor: Rostislav Vlach   Datum: 26.5.2015   Čas: 23:06:53
Téma: Ostatní
Předmět: Obecní stránky

Stránky naší obce skutečně nevynikají, jsou zastaralé a informací ze života obce přinášejí minimum. To ale neplatí o části obecní úřad: povinné informace, dokumenty zastupitelstva a úřední deska jsou stále aktuální. V tomto směru jsou stránky stále vyhovující.

Současné zastupitelstvo rozhodlo, že stránky budou nové, moderní, se snadnou administrací, uzpůsobené mobilním zařízením a přinášející aktuální informace o dění v obci. Proto již spolupracuje s autorem nových stránek a řeší funkci jejich administrátora. Oba, jak autor, tak administrátor jsou naši spoluobčané ze Lhoty, vše by mělo probíhat jednodušeji než v minulosti. Vzhledem k tomu, že se již připravují nové stránky, staré – co se týká společenských akcí - zůstaly i nadále „zanedbané“. I když v minulých dnech i v tom došlo k malým změnám, ale je to spíše trénink na administraci nových stránek, než snaha na poslední chvíli něco dohánět. Tvoje příspěvky nezapadly, na novém webu budou a věříme, že další přibudou.

Autor: Michal Bartoš   Datum: 23.3.2015   Čas: 10:46:15
Téma: Ostatní
Předmět: jen tak

Jak se tak dívám na stránky své "rodné" vísky, tak to vypadá, jakoby se zde opravdu nic nedělo. Já nevím, co psal, a kdo byl "přechytralý pisálek" v červnu 2010, ale naše prezentace je opravdu bídná. Po každé akci vždycky někomu dám CD s fotkami, nebo pošlu přes úschovnu vybrané fotografie s připomínkou, aby se to sdílelo. Kdyby někdo k tomu napsal dvě tři věty, ty fotky pověsil na nějakou galerii a přiložil odkaz, tak by se snad dalo těmto mrtvým stránkám vdechnout trocha života. Bohužel nejsem admninistrátor a tak mohu jen připomínkovat. Opakuju, že naše prezentace je fakt bídná a přitom by stačilo málo. Trochu se tomu divím, protože zastupitelstvo je omlazeno a tak by s ním mělo zavát trocha svěžího větříku - co vy na to. Účty na YouTube, Google či facebooku jsou zcela zdarma. Michal

Autor: Lenka Wenzelová   Datum: 25.6.2010   Čas: 06:28:07
Téma: Ostatní
Předmět: Reakce na "přechytralého pisálka"

Dobré ráno, sednu k počítači a nestačím se divit, co mé oči vidí. Reaguji tímto na článek z 1.6.2010, který mě nenechal klidnou. Přijde mně úplně normální, že autor použil týkání, když neví, s kým má tu čest. A tvrzení, že je tato obec mimo, tak to je už i pro mně "silný kafe". Myslím si, že ten, kdo zde žije, nebo se tady narodil a alespoň trochu se o dění ve vesnici zajímá, by takovou větu nevypustil z úst. Pro naši obec pracuji už 8 let a vím, kolik práce a povinností na nás "nakládá" Krajský úřad, potažmo vyšší instituce. Je vidět, že vůbec nemáte ponětí o co jde. Až dokážete to, co naši současní i předchozí zastupitelé, pak můžete někoho kritizovat. A poslední poznámka: kulturní akce se v naší obci konaly odjakživa, sice v menším rozsahu, než jak vy píšete "Liba toho udělala za tu chvíli mnohem víc než vy", ale ono většinou nejde tak o kvantitu jako o kvalitu. Například SDH Malá Lhota koná každoročně své "vyhlášené" akce, počtem bohatě stačí a jsou super !
Zdravím všechny, kterým záleží na tom, jak obec funguje a přidají ruku k dílu !!
Wenzelová Lenka

Autor: Tonda   Datum: 25.6.2010   Čas: 00:59:54
Téma: Ostatní
Předmět: Reakce

Tak poslouchej!!! Když je tahle obec tak mimo, tak se nestarej o to, co se tu děje!!! Ona taková Anglie je asi lepší, že?
A mimochodem, tykám, protože si nic lepšího nezasloužíš, Tvůj omezený pohled spočívá v tom, že Libina práce byla dělání kulturních akcí!!! Ale jako místostarostka měla i jiné povinnosti!!! Nebaví mě tohle tahání se přes písmenka. Znáš názor jedné strany a nevidíš, co všechno současné zastupitelstvi řešilo a řeší, co vybudovalo a buduje!!! Já Libě ani nikdo jinej nevyčítám, to co KULTURNĚ dělala!!! Jestli ti ty akce chybí, tak prosím. Už paní starostka jasně napsala, že zastupitelstvo tu není z těchto důvodů. Každému kdo kdy kandidoval nebo hodlá kandidovat, znechucuješ tuhle práci svým omezeným názorem a pohledem na vykonávané funkce, které nejsou od toho, aby ses na nich někdo jako ty hojil. A ještě jeden takový útok a slibuju tu, že přes IP adresu zpětně nechám zjistit a zde zveřejním, kdo tyhle hlouposti píše. Kždou středu jsou úřední hodiny, tak se stav a můžeme si to tam vyříkat. Ale na to nemáš odvahu. S pozdravem místostarosta, který se nestará jen o kulturní dění v obci.

Autor: pleskačová   Datum: 24.6.2010   Čas: 17:40:11
Téma: Ostatní
Předmět: reakce

Chtěla by jsem reagovat na příspěvek z 1.6. 2010. Nevím jakým právem kážete o morálce když ani nejste tak slušný/slušná aby jste se podepsal. Chtěla bych jen uvést na pravou míru,že zastupitelstvo v obci není voleno k tomu aby dělalo v obci zábavu,ale aby se staralo o chod obce a v tomto směru jsem přesvědčena,že se udělal kus práce. Doufám,že budete ,alespoň tak slušná/ý,a příští připomínku již podepíšete a nebo jestli máte pocit,že by jste to zvládl/a lépe máte na podzim ve volbách šanci. TAK NEOTÁLEJTE A PŘEDVEĎTE SE . S pozdravem Pleskačovácelkem 7
© 2018 Obec Malá Lhota